Njoftim !

August 17, 2018 0

Njoftim ! Kane filluar aplikimet per kandidatet nga Republika e Kosoves, , kandidateve nga Maqedonia, Mali i Zi, Presheva , Medvegja dhe Bujanovci, gjithashtu edhe…