Listat e plota të renditura të kandidatëve për të ndjekur studimet në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja në Universitetin e Tiranës – Raundi I

Njoftim për Maturantët

Të dashur Maturantë që keni aplikuar në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja, Ju falenderojmë për besimin që tregoni  për Fakultetin tonë, nëpërmjet aplikimit tuaj.

Bashkëngjitur do të gjeni listat e plota të renditura  të kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja të Universitetit të Tiranës.

Kandidatët sipër vijës së kuqe janë fituesit e fazës së parë të raundit të parë, sipas çdo gjuhe.

Më datë 2 Shtator 2021 fillojnë regjistrimet e kandidatëve fitues për fazën e parë.

Ju rikujtojmë se keni 48 orë në dispozicion për të kryer regjistrimin për këtë fazë.

Jemi pranë jush për t’ju shërbyer sa më mirë !

Ju urojmë suksese!

Klikoni për më tepër listat për secilën gjuhë:

1.     Gjuhë Angleze

2.     Gjuhë Angleze Filiali Sarandë