Njoftim për organizimin e një sondazhi për studimin e tregut të punës me ish studentët që kanë mbaruar studimet master

Për nevojat e akreditimit, po organizohet një sondazh për studimin e tregut të punës me ish studentët që kanë mbaruar studimet master (profesional dhe shkencor) në vitet 2014, 2015, 2016 dhe 2017. Janë shfrytëzuar adresat e emailit që fakulteti ka në dispozicion. Nëse dikush nuk ka arritur ta marrë pyetsorin për shkak të ndërrimit të adresës së emailit, lutemi të kontaktoni në këtë adresë e-maili [email protected] . Përgjigja është e dëshirueshme brënda 10 ditëve nga shpallja e njoftimit.