Mbrojtja e Gjuhës Angleze në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja

NJOFTIM

Mbrojtja e Gjuhës Angleze në Fakultetin tonë do të zhvillohet si më poshtë:

1. Provimi do të zhvillohet vetëm ONLINE

2. Provimi zhvillohet ditën e premte, datë 29.01.2021, duke filluar nga ora 9:00

3. Rregjistrimet mbyllen në datën 26.01.2021, ora 13:00

4. Për provimin kandidatët duhet të përgatisin një libër me 300 faqe nga fusha e kualifikimit të kandidatit/es

5. Gjatë rregjistrimit kandidatët të dërgojnë në adresën e emailit [email protected] adresën e saktë të emailit dhe numurin e saktë të celularit, në menyrë që të mundësohet pjesëmarrja në provimin Online.

Regjistrimi bëhet online në adresën [email protected] edhe duke u paraqitur me dokumentacionin përkatës pranë zyrës së Mbrojtjes së Gjuhëve.

Dokumentacioni për regjistrim: pagesa në bankë mandatin e te ciles e gjeni ne linkun bashkengjitur(https://drive.google.com/file/d/1DBaYAvdhGKwRFsr9NV-7XUorr7Vm7Hk6/view?usp=sharing), fotokopje e dokumentit te identifikimit , një fotokopje të diplomës .