Lista emërore nga Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) për studentët të cilët përfitojnë bursë dhe përjashtim tarife për studentët e Fakuletit të Gjuhëve të Huaja

Njoftim!!

Bashkangjitur me njoftimin do te gjeni dhe listën emërore nga Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) për studentët të cilët përfitojnë bursë dhe përjashtim tarife për studentët e Fakuletit të Gjuhëve të Huaja.

Vendim i Bordit të Administrimit, për “Miratimin e listave emërore të studentëve që përfitojnë bursë, përjashtim/reduktim nga tarifa e shkollimit për vitin akademik 2023 – 2024”.

—-
Lista përmbledhëse e studentëve që përfitojnë bursë për vitin akademik 2023-2024 për programi ciklit parë të studimit sipas VKM-së 39, datë 23.01.2019 sipas kategorive te ndryshme.

*Për të shkarkuar listën përmbledhëse klikoni mbi tekstin (Kliko Këtu)
*Për të shkarkuar listën klikoni mbi tekstin “Studente VKM 9-10_UT-QSHA
*Për të parë listën klikoni mbi tekstin (Kliko Këtu)