Gusht 2018

Month

Njoftim ! Kane filluar aplikimet per kandidatet nga Republika e Kosoves, , kandidateve nga Maqedonia, Mali i Zi, Presheva , Medvegja dhe Bujanovci, gjithashtu edhe per kandidatet me statusin e […]
Lexo më shumë