26 Maj, 2022

Day

Në kuadër të programit Erasmus + është hapur thirrja për aplikime për bursa mobiliteti për studentët e Universitetit të Tiranës në Universitetin Almerias,në Spanjë. Dokumentacioni duhet dorëzuar dorazi dhe i skanuar në Sektorin e Marrëdhënieve me Jashtë në adresën e-mail   [email protected]  Bashkangjitur gjeni informacione të mëtejshme në lidhje me procedurën e aplikimit dhe dokumentacionin e nevojshëm.
Lexo më shumë
Lutem vini re informacionin e përcjellë nga zyra IRO në UT, në lidhje me mundësinë e aplikimit online për një  mobilitet trajnimi Erasmus + në universitetin Linnaeus në Suedi, që do të organizohet në tetor 2022. Mobiliteti do të zhvillohet në datat 10-14 Tetor 2022 Afati i aplikimit është data 30 Maj 2022 Linku i...
Lexo më shumë