29 Prill, 2024

Day

Aktivitet – “Të jesh pjesë e BE-së – çfarë do të thotë kjo për mua, përditshmërinë time, të ardhmen time?!” 24 prill 2024 Grupit mësimor kërkimor “Letërsi dhe Qytetërim i Gjuhës Gjermane” zhvilloi një takimi të hapur me Z. Martin Zickendraht, Sekretar i Parë i Ambasadës Gjermane në Shqipëri, Përgjegjës për Kulturën dhe Shtypin. Tema...
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikën e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, për studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhëve Sllave dhe Ballkanike.
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikën e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, për studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhës Greke.
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikën e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, për studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhës Gjermane.
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikën e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, për studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhës Italiane FGJH UT.
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikët e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, për studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhës Frenge.
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikët e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, per studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhës Spanjolle.
Lexo më shumë
Bashkëngjitur do të gjeni grafikët e provimeve sezoni ekstra, datë 30.04.2024, për studentët e programeve Bachelor, Viti III, Departamenti i Gjuhës Angleze.